İade Şartları

Aqua Marmara Su Arıtma Sistemlerinde satın aldığınız ürünlerde cayma hakkı ve iade imkanı gıda bazlı ürün olduğundan değişim yapılmamaktadır.

Cihazınızın su kalitesinden mennun kalmamanız halinde, siparişinizi kargodan teslim almanızı takip eden 7 gün içerisinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Siparişiniz ile ilgili talebiniz üzerine, Üretim sorumlularımız en geç 1 iş günü içerisinde sizinle irtibata geçerek, ürüne ait fotoğraf ve diğer gerekli bilgileri ve gerekli görmesi halinde ürünün incelenmek üzere tarafımıza gönderilmesini isteyecektir. Kalite Kontrol ekibimiz tarafından yapılacak detaylı inceleme sonucunda, üretimden kaynaklı bir hata bulunması durumunda, siparişiniz yeniden gönderilecek ve  karşı ödemeli olarak adresinize gönderilecektir. 

Aqua Marmara yalnızca İŞ ve EV’lere gönderim yapmaktadır. Fiyatlarımızın PAREKENDE ve KARGO DAHİL fiyatlar olmasından dolayı, üretimden kaynaklı olabilecek hatalar nedeni ile ÜCRETSiZ olarak yeniden gönderilen cihazların ( geliş-gidiş ) kargo ücreti  tarafımıza aittir ve Aqua Marmara tarafından  KARŞILANIR.

iade İşlemleri

Üretim hatalarından kaynaklanan  iade işlemleriniz için, ürünü Anlaşmalı olduğumuz kargo ile  Aqua Marmara Su Arıtma Sistemleri “İstiklal Mh. Cumhuriyet Cd. No:35 Esenyurt / İst.”  adresine  kargo karşı ödemeli  göndermeniz gerekmektedir. “Anlaşma Dışı Kargolarda Ödeme Göndericiye Aittir.”

Ürünün iade şartlarına uygun olması durumunda, kredi kartınıza veya havale ile ödeme yaptıysanız banka hesabınıza 3 iş günü içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilir. Ödeme iade işlemlerinin hesabınıza veya kredi kartınıza yansıması çalıştığınız  bankanıza bağlı olarak birkaç gün alabilir.

Üründe herhangi bir üretim hatası bulunmaması halinde, ürününüz sistemimizde kayıtlı olan  adresinize ‘Karşı Ödemeli’ olarak yeniden gönderilecektir.

Sipariş İptali

Sipariş iptal ve iade ile ilgili tüm taleplerinizi info@aquamarmara.com adresinden yada  +90 532 02 55  no lu telefon numaramız üzerinden bildirebilirsiniz.

Siparişinizin hazırlanma süreçleri ile ilgili tüm bilgilendirmeler anlık olarak e-posta adresinize yapılır. Siparşiniz işleme alınmadan önce  0532 517 02 55 no lu telefonumuzdan müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Siparişiniz işleme alındaktan sonra,   siparişinizi iptal etme imkanı bulunmamaktadır. Siparişinizin güncel durumunu, “Hesabım” menüsü altında bulunan “Şiparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz.

Teslimat

Siparişinize ait faturanız kargo  paketinin üzerinde yer almaktadır. Siparişinizde teslimat sırasında  kargo da oluşabilecek yırtık,dağınık veya  başka hrehangi bir nedenle hasar görmüş paketler için kargo görevlisine tutanak tutturunuz.Kargo şirketi tarafından Tutanak tutulmaması halinde hasarlı paketi  teslim almadan  kargo görevlisine iade ediniz.

Siparişleriniz ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda 0532 517 02 55 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.