Sipariş

Üyeliğiniz yok ise üst menüde bulunan hesabım bölmüne gidip üye olunuz. Üyeliğiniz var ise giriş yapınız. Ardından Ürünlerimiz kısmandan ihtiyacınız olan ürünü bulup sepetinize eklemeniz gerekecek. Alışverişinizi tamamladığınızda sepetinizdeki ürünlere giderek ödeme yap kısmından sizden istenen bilgileri doldurunuz ve ödeme şeklinizi seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ödeme yöntemlerimizde;
1- Kredi Kartı ile (3-9 Taksit)
2- Havale / EFT ile Ödeme
3- Kapıda Ödeme

Sipariş Sırasında Sizden, İsim Soyisim, Adres, Telefon ve bırakmak istediğiniz notlar olacaktır. Teslimat adresiniz fatura adresi olarak var sayılacak ve farklı bir fatura adresi girişi yapmak isterseniz farklı bir fatura adresi butonuna basıp fatura adresi bilgilerinizi girmeniz gerekecek.

Siparişinizi oluşturduktan sonra ister web sitemiz üzerinden ŞİPARİŞLERİM adımından ister telefon ile bilgi alabileceksiniz. Sipariş adımlarınızı hepsini size mail olarakta otomatik olarak gönderim sağlanacaktır.

Kargo Takip Bilgilerinizi vermiş olduğunuz sipariş kargo’ya teslim edilince mail olarak veya üye olduysanız hesabım / siparişlerim adımını izleyerek kargo takip butonuna bastıktan sonra sizi ilgili sayfaya yönlendirecektir.

Satın aldığınız ürünlerin içerisinde bir broşür bulacaksınız ve üzerinde telefon numarası olacaktır. Arayıp bilgi verdiğinizde Türkiye’nin neresinde olursanız olun yetkili servisi adresinize yönlendireceğiz.

İnternet Yasaları Gereği Siparişinizi 14 Gün İçerisinde İADE edebilirsiniz.

Ürünün Hasarlı parçası size tekrar kargo ile gönderim sağlanır. Fabrikasyon hatalı veya kullanılmayacak durumda ise birebir değişim sağlanır.

Bankanıza bağlı olarak 7-10 iş günü içerisinde ödeme yaptığınız karta yansıtılır.

Arıtma Cihazı

Arıtma cihazlarımızın garanti süreleri 5 YIL (60 Ay)’dır.

Arıtma cihazınız filtreler hariç tüm parçaları garanti kapsamındadır. Garanti kapsamına dahil olmayan durumlar ise şebeke suyunuza bağlı problemler ve kullanıcı hatası problemler garanti kapsamı dışındadır.

Eğer aldığınız cihaz 8 litre Kapasiteli ise günlük 200-230 Litre aldığınız arıtma cihazı 12 litre ise günlük 300-350 litre su arıtma yapabilecektir. Bu oranlar şebeke suyunuzun basınç şekline göre değişiklik gösterebilmektedir.

2 çeşit cihaz modelimiz vardır ve isteğe bağlı olarak 8 litre veya 12 Litre olarak fabrikasyon üretilmektedir. Sürekli su kullanımı olacaksa 40-80-120-160-200 litre su tanklarına harici olarak sahip olabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünlerin içerisinde bir broşür bulacaksınız ve üzerinde telefon numarası olacaktır. Arayıp bilgi verdiğinizde Türkiye’nin neresinde olursanız olun yetkili servisi adresinize yönlendireceğiz.

Not: Kampanyalı Ürünlerde Montaj Ücreti Karşılanmaz.

Su Arıtma Cihazlarımız
– NSF
– FDA
– Dünya Sağlık Örgütü
– Sağlık Bakanlığı
Onaylıdır.

Temiz bir su içmek için gerekli olan TDS değeri: 13-30 Arası değişmektedir. (Şebeke suyunuza bağlı olarak değişebilir)

Gerekli PH değeri: 6 PH’dır. İsteğe göre alkali ve mineral filtreler ile PH değerini 8.5 – 9 Ph arasında yükseltilebilir.

Youtube kanalımızda Elektroliz ve TDS ile ölçüm yapılmış videolarımız mevcuttur. İzleyebilirsiniz.

Filtreler

2 Çeşit Filtre Sistemi Vardır. Bunlar İNLİNE ve HOUSİNG’dir.

İnline Filtrelerde
Sediment: 1 Yıl
Gac Karbon: 1 Yıl
CTO Karbon: 1 Yıl
Son Karbon (Tatlandırıcı): 2 Yıl
Membran Filtre: 2-3 Yıl Gitmektedir.

Housing Filtrelerde
Sediment: 6 Ay
Gac Karbon: 6 Ay
Cto Karbon: 6 Ay
Son Karbon (Tatlandırıcı): 1 Yıl
Membran Filtre: 2 Yıl

Gitmektedir.

Filtre satın alırken NSF sertifikasına sahip filtreleri tercih etmelisiniz. 

Eğer satın alacağınız filtre sistemlerini bilmiyorsanız bizimle irtibata geçerek veya Whatsapp yoluyla bize cihaz resminizi göndererek size uygun filtreleri bulmanızda yardımcı olabiliriz.

Filtreler orjinal olup
Taiwan ve Çin Menşeilidir.

Filtrelere verilen tek sertifika şuan için sadece NSF sertifikasıdır.

Üyelik

Yukarıda Menüde bulunan HESABIM linkinden E-posta ve Şifrenizle üye olabilirsiniz.

Üye olmanız yeni gelecek ürünleri takip etmenizi ve online olarak verdiğiniz siparişleri takip etmenize yarayacak

Bizimle irtibata geçiniz.

Tabiki üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Ancak siparişiniz hakkında bilgiyi güncel olarak takip edemezsiniz. Sadece bilgilendirme mailleri alırsınız.

Üst kısımda bulunan hesabım bölümünden ŞİFREMİ UNUTTUM diyerek yeni bir parola oluşturabilirsiniz. Kullanıcı adınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Üye olurken bize ilettiğiniz mail adresinize bilgilendirme mailleri gelecektir. Güncel bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Üst menüde bulunan HESABIM butonuna bastıktan sonra geçmişe dönük veya güncel siparişlerinizi SİPARİŞLERİM sekmesinde bulabilirsiniz.

Kesinlikle Paylaşılmayacaktır. İnternet Yasaları gereği ve Gizlilik Politikamızı okuyabilirsiniz.

Unutmayacağınız bir şifre tercih etmelisiniz. Güvenlik açısından şifrenizde 1 Adet Büyük Harf 1 Adet Küçük Harf
1 Adet Sayı ve 1 Adet Simge koymanız daha güvenli olacaktır.

Üyeliğinizi hiç bir işlem yapmadan bekletirseniz 1 yıl içerisinde hesabınız dondurulur. Hesabınızı silmek istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.